Müziğe Ses Ver

Dünyanın en iyi ses sistemi markaları, başlangıç seviyesi ve profesyonel modelleri, uygun fiyat garantisi ile Isparta'da Tezcan Müzik'te...

 

14 adet ürün var.

Toplam 14 üründen 1-12 arası gösteriliyor
Kalimba Kalimba
  • -₺75,00

Kalimba

₺175,00 ₺250,00

Rahat tuş tasarımı ile parmak ağrısı yaşamazsınız. Belli pratiklerin ardından çalımı oldukça kolaydır. Yeni başlayanlar için uygundur. Natural renktedir

Kısa Sap Bağlama (Saz) Kısa Sap Bağlama (Saz)
  • -₺300,00

Bağlamaya ilgisi olan herkesin ilgisini gören kısa sap bağlama, en kaliteli malzemelerden tasarlanmıştır. Kullanışlı yapısı ve şık tasarımı sayesinde sıkça tercih edilen kısa sap bağlama ile harikalar yaratacaksınız. Kısa sap bağlamanın tercih edilmesinin başında kullanımının kolay olması gelir.

Kozmos Khp-164 Dijital Piyano
  • -₺450,00

Üzerine entegre edilmiş USB Host çıkışı ile bilgisayarınıza bağlayarak kayıt yazılımlarıyla kullanabilir. Piyanonuzun hoparlör gücünden daha fazla ses düzeyine ihtiyacınız olduğunda LINE çıkışı sizlere daha güçlü bir ses sistemiyle çalabilme. 88 Nota Ağırlaştırılmış Çekiç Mekanizmalı ve Tuş Hassasiyetlidir.( Fixed, Low, Normal, High)

Madrid Klasik Gitar (...
  • -₺101,00

Gövdesinin tam ortasında, ses deliği adı verilen yuvarlak bir boşluk bulunmaktadır. teller titreştiği anda, bu ses boşluğu içindeki havanın titreşerek buradan dışarıya ses vermesidir. Klasik gitar üzerinde, yukarıdan sayıldığında görülen ilk 3 tel, kalın teller olarak bilinir ve ipek üzerine sarılmış çeliktirler. Aşağıdaki 3 ince tel ise, naylondur. 21 perdeyle ses değiştirilir. Genellikle klasik ve flamenko müzik türlerinde kullanılmaktadır.

Yamaha C30 Klasik Gitar Yamaha C30 Klasik Gitar
  • -₺265,00

YAMAHA\'nın en uygun tam boy klasik modellerinden biridir. Yamaha C40 ile arasındaki tek fark renginin mat olmasıdır. Fakat bu modelin kalitesi ve tonu fiyatına göre çok daha dikkat çekicidir. Yeni başlayanlar için biçilmiş kaftandır. Kullanımı keyifli ve kolaydır.

Yamaha C40 Klasik Gitar Yamaha C40 Klasik Gitar
  • -₺150,00

Yamaha C40 Klasik Gitar, özellik ile fiyat performans karşılaştırmasında farkını ortaya koyar. Meranti üst ve yanlar, gül ağacı klavyesi ve köprüsü sayesinde kendine has bir karaktere sahiptir.